29. 3. 2026 – OŽ P, StČ – Řevničov, SLA

by | 03. 04. 2026

V neděli jsme vyrazili na oblastní závod Pražské a Středočeské oblasti na dlouhé trati. Shromaždiště bylo hodinku jízdy z Teplic, kousek za nádražím Řevničov na místě bývalých skladů. Centrum závodu bylo moc pěkně připravené, velký krytý stan vybavený lavicemi a stoly, školka, teplé jídlo a nechyběli Lošťákovi a jejich O-cafe.

Běhali jsme na mapě Louštín 1:10 000 pojmenované po nejvyšším kopci, 537 m.n.m. vysokém Louštínu, kde bylo ve středověku hradiště a dnes vysílač. Smíšený les byl po řadě probírek, nepříliš odklizených, a plný zvěře. Potkávali jsme srnky a já i divočáka.

Týnka se vydala na svůj první závod bez doprovodu a v D10F vybojovala krásné druhé místo. Nina vyrazila poprvé na HDR a umístila se ve svých 4 letech v první desítce. Můj výkon byl trochu limitovaný prošvihnutým startem a zapomenutou buzolou, i tak je to slušné 6. místo.

Gábina si vyběhla pěkné 8. místo v kategorii T4.

Závod proběhl za velmi chladného počasí, pocitově 0°C.

Naše výsledky naleznete zde.