11. – 12. 11. 2017 MOV Benátky

Spolu s Bělochy jsme vyrazili na závody do italských Benátek. Tj. Kuba a Petr Bílý, Gábina a Káča. Odjíždělo se v noci ve čtvrtek z Brna. Stačili jsme si prohlédnout i Špilberk a projít se po městě. Pak jsme rovnou vklouzli do „postelí“ autobusu. Nikdy jsem lůžkovým...

5.11.2017 – ZO, Velká Černoc, SLA

     Za sychravého nedělního počasí se 10 tepličáků (z toho 3 téměř místní Lošťákovi) vydalo do Velké Černoci. Mlha a zima se rozprostírala nad krajinou a působilo to celé dost depresivně. Shromaždiště bylo na návsi a podněcovalo to velkou...